yeni nesil e-ticaret

biseystore’a Hoşgeldiniz..

2004 yılında 85 metrekarelik küçük bir matbaa olarak faaliyetine başlayan şirketimiz, bu zaman zarfında şirket ismini de güncelleyerek ‘OFSETBOX KUTU AMBALAJ
BİLİŞİM OTOMOTİV YAYINCILIK İTHALAT- İHRACAT SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ’ olarak yoluna devam etmektedir.; 2023 yılı ortalarında e-ticaret sisteminde de varız diyerek e-ticaret platformlarında yerini almıştır ve kendi e-ticaret sayfasında da güvenli alışverişte ön plana çıkmıştır.
2020 yılına 1100 metrekare merkez üretim ve 30 metrekare pazarlama şubesiyle İstanbul- Beyli,kdüzü’nde faaliyetlerini yürütmektedir. Ofset baskı işlerimizi fason tedarikçilerimiz vasıtası ile çözüm ortağı olarak hizmet almaktayız. Baskı sonrası Selefon; Sıvama, Kesim; Yapıştırma, Dikiş, Varak Yaldız ve Gofre ile kendi bünyemizde siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 2015 yılının son çeyreğinde ihracata başladık ve 2018-2019 yıllarında ise ihracat hedeflerini büyüterek beş ülkeye ihracatını geliştirmiştir. Siz değerli müşterilerimizden aldığımız güçle kaliteyi hesaplı mal edip hesaplı satarak karlılığımızı arttırmayı hedefliyoruz. YENİ NESİL E-TİCARET ‘LE TANIŞIN.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir